KURUMSAL

1957 Yılında karakol geçidi no.11 de 20 m2’lik bir dükkanda üç ortak tarafından kurulan firmamız ilk olarak -Malatya pazarı-olarak Denizli halkına okul kitapları-dini yayınlar- roman-hikaye ve okul kırtasiye'si satmak için merhaba demiştir.  

Daha sonra firmayı devralan Halil Yıldız firmayı daha da büyüterek  1973 yılında İkinci Ticari Yol No.48 adresine daha büyük bir mağazada yıldız kitap evi ismi altında yine okul kitapları-kırtasiye-büro makineleri-büro malzemeleri satışı ile hizmetine devam etmiştir.

Yıllardır sizlere hizmet veren Yıldız Kırtasiye 1984 yılında kendi binasına taşınarak kurumsallaşma yolunda ilk adımını atarak yıldız kırtasiye A.Ş. olarak ürün yelpazesini daha da artırarak hizmetine devam etmektedir.

Firmamız 50 yıldır Denizli ve çevresi halkına kırtasiye konusunda en son yenilikleri en kaliteli markaları en uygun fiyatlarla sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.
 
50 Yıl önce okula başlayan ve Malatya pazarından alfabesini alan ilk müşterilerimiz şimdi Yıldız Kırtasiye A.Ş. den fabrikasının-bürosunun-muayenehanesinin-ofisinin-çalıştığı dairenin-okuttuğu sınıfının kırtasiye ihtiyaçlarını ve çocuklarının hatta torunlarının ihtiyacını karşılamaktadırlar.

Yıldız Kırtasiye A.Ş. Denizli için var...

yükleniyor..